Termin dostawy

 
Czas realizacji/dostawy Państwa zamówień zależy od dostępności danego towaru i jest określony indywidualnie przy każdym produkcie.

Jeszcze przed dokonaniem zakupu wiesz jak długi będzie okres oczekiwania. – Taka informacja zamieszczona jest na stronie każdego poszczególnego przedmiotu.

Na czas realizacji zamówienia składa się czas oczekiwania na produkt przesyłany od producenta oraz czas wysyłki Pocztą Polską bądź firmą kurierską.

Czas dostawy Poczty Polskiej wynosi przeważnie 4-5 dni.

 

Co to znaczy?


Prosty przykład: na stronie wybranego przez Ciebie produktu zamieszczona jest informacja o terminie dostawy wynoszącym od 8 do 10 dni. Termin ten zawiera czas oczekiwania na wysyłkę od producenta- najczęściej są to Niemcy, Holandia, Anglia, przygotowanie zamówienia oraz nadanie jej do Ciebie.

W szczególnych przypadkach niektóre towary wymagają wydłużonego czasu dostawy, tj. powyżej 14 dni roboczych. Są to np. buty, które zamawiamy dla Ciebie z USA.

 
W związku z tym, że chcielibyśmy by byli Państwo w pełni zadowoleni z zakupów, na bieżąco informujemy o etapie, na jakim jest zamówienie i przewidywanym czasie, w jakim paczka trafi w Państwa ręce.

 
Przybliżony czas realizacji Państwa zamówień na poszczególne produkty z podziałem na producentów to:

 
21 dni roboczych  dla produktów firm:


Pleaser

Ledapol


Od 8 do 10 dni roboczych dla produktów firm:


Fun Factory

Zini

Male Edge

Anita Berg,

Cobeco Pharma,

Dusedo

Distra

ORION

ST Rubber


2 do 3 dni na produkty firm:


Anais

Beauty Night

Chilirose

Obsessive

Livia Corsetti


Od 24 do 48 godzin na produkty firm:


 IFC