Regulamin

Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie venus.net.pl

 

Każdy klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią Regulaminu w chwili dokonywania zamówienia.

Ceny wszystkich produktów w sklepie zawierają podatek VAT (są cenami brutto). 

Istnieje możliwość realizacji indywidualnych zamówień klienta.

Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.

Poprzez zarejestrowanie lub zalogowanie Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym.  Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Sklep venus.net.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych klientów zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Udostępnione dane osobowe będą nam jedynie służyć do realizacji zamówień. Zgodnie z ustawą klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania, oraz do zażądania zaprzestania ich wykorzystywania.


 Ogólne:


Sklep internetowy venus.net.pl jest prowadzony przez firmę Lamirex z siedzibą w Łomiankach przy ul. Warszawska 26. W sprawach związanych z ofertą lub realizacją zamówień prosimy pisać na adres sklep@venus.net.pl lub dzwonić 696 826 764.

Sklep internetowy venus.net.pl wysyła zamówiony towar korzystając z usług firmy kurierskiej DHL oraz Poczty Polskiej.

Wszystkie towary są nowe, pełnowartościowe i posiadają gwarancję producenta.

 
Zamówienia:

 
Podstawą realizacji zamówienia jest kompletne i zgodne z prawdą wypełnienie formularza

Zamówienia mogą składać tylko osoby pełnoletnie.

Zamówione produkty wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia braków należy sporządzić protokół reklamacyjny i dostarczyć go do firmy Lamirex.

Zamówienia można składać przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.

Zamówienie musi zawierać wszelkie niezbędne dane Klienta - w tym telefon kontaktowy.

Wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie tych danych do celów prowadzenia sprzedaży przez firmę Lamirex.

Klient ma prawo wglądu do własnych danych osobowych oraz do ich poprawiania, a także do usunięcia ich z bazy danych. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz.883).


Zakupy z rejestracją:


Jeżeli podczas zakupów Klient zarejestruje się przez podanie nazwy konta, hasła i danych potrzebnych do realizacji wysyłki, podczas kolejnych zakupów wystarczy posłużyć się jedynie nazwą konta i hasłem.

Zapamiętane dane osobowe i adresowe wykorzystywane będą jedynie w celu realizacji wysyłek.

Klient może w każdej chwili zaktualizować swoje dane lub poprosić o usunięcie konta wraz z danymi, wysyłając maila na adres sklep@venus.net.pl. Konto zostanie usunięte w ciągu 24 godzin.

 
Zakupy bez rejestracji:

 

Aby dokonać zakupów w naszym sklepie, nie trzeba się rejestrować. Dane osobowe Klienta są wówczas wykorzystane tylko do realizacji pojedynczego zamówienia.


Ochrona danych osobowych:


Zapewniamy naszym Użytkownikom pełną gwarancję i dyskrecję. Dane osobowe będ? wykorzystane jedynie w celu realizacji zamówienia. W żaden sposób nie zostaną opublikowane, ani nie trafią do osób trzecich.

Sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie, z którą Klienci Sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żadania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 
Wybór sposobu wysyłki:

 
Klient ponosi pełną odpowiedzialność za wybór formy płatności i sposobu dostarczenia zamówienia.

Sklep nie odpowiada za ewentualne opóźnienia w dostarczaniu przesyłek przez przewoźników.

Poczta Polska określa terminy dostarczenia paczek priorytetowych w regulaminie swoich usług.

Firma kurierska DHL gwarantuje 24 godzinny termin dostarczenia przesyłki do Klienta.

W razie opóźnienia w dostarczeniu paczki przez Pocztę Polską sklep składa reklamację po 14 dniach od daty nadania paczki.

 
Płatność:

 
Klient podczas składania zamówienia wybiera dowolny sposób płatności. Możliwe są następujące formy płatności:    

Płatność gotówką (tzw. za pobraniem) podczas odbioru zamówionego towaru.

 
Płatność przelewem na konto:

CitiBank Warszawa

34 1030 0019 0109 8530 0001 6874.

Wysyłka nastąpi niezwłocznie po wpływie należności.
 

Płatność systemem Przelewy24.pl. Można płacić przelewami elektronicznymi i kartami kredytowymi.

Ponadto, ze względu na specyfikę towaru, jego indywidualność i nietypowość, każde zamówienie powyżej
500,00 zł/PLN przed jego realizcją od naszej strony jest wymagana wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia.

 
Gwarancje:


Wszystkie produkty sprzedawane przez sklep internetowy venus.net.pl objęte są pełną gwarancją producentów. Podstawą gwarancji jest paragon lub faktura zakupu, która jest dostarczana razem z zamawianym towarem.

 

Reklamacje i zwroty:

 
Klient może odstąpić od zawartej umowy kupna (bez podania przyczyny) w terminie 10 dni licząc od daty dostarczenia towaru do Klienta w zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 2 poz. 271), poprzez zwrot towaru w stanie nienaruszonym (zapieczętowanym). Koszt usługi transportowej świadczonej przez przewoźnika pokrywa w tym przypadku Klient.

 
Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru. Zgodnie z polskim ustawodawstwem towary przecenione oraz przedmioty osobistego użytku nie podlegają zwrotowi!